• Johnson&Johnson 1-Day ACUVUE TruEye 30 pck
  1-Day Acuvue TruEye to pierwsze soczewki jednodniowe wykonane z nowoczesnego materiału silikonowo-hydrożelowego Narafilcon A, opatentowanego przez firmę Johnson&Johnson. Przepuszczalność tlenu w przypadku soczewek 1-Day Acuvue czyli współczynnik Dk/t wynosi aż 118. Oznacza to, że dostęp tlenu do rogówki wynosi ponad 98 proc. Nie trzeba już martwić się z zaczerwienieniem oczu pod koniec dnia używania soczewek.Zapewniają doskonały komfort, niezwykle ostre widzenie oraz pełną swobodę ruchu.
  CENA: 72,00 zł
 • Johnson&Johnson ACUVUE Oasys 6 pck
  Soczewki Acuvue Oasys mogą być noszone w trybie 2-tygodniowym (noszenie tylko w ciągu dnia) lub tygodniowym (noszenie w nocy i w dzień). Zastosowano w nich filtr UVB, pochłaniający ponad 99 proc. szkodliwego promieniowania UV. Wysoka transmisyjność tlenu sprawia, że Acuvue Oasys z HYDRACLEAR Plus przewyższają wymagania postawione soczewkom do dziennego i przedłużonego noszenia.
  Posiadają oznaczenia 1-2-3, umożliwiające sprawdzenie prawidłowości właściwego odwrócenia soczewki przed nałożeniem jej na oko.
  CENA: 67,00 zł
 • Bausch&Lomb PureVision Toric 6 pck
  Soczewki PureVision Toric są soczewkami miesięcznymi przeznaczonymi do ciągłego noszenia. Wykonane są z Balafilconu A, o wysokim stopniu uwodnienia (ponad 36 proc). Oznacza to, że bez zdejmowania można je nosić nawet przez 30 dni zarówno w dzień jak i w nocyn bez żadnych konsekwencji w postaci pogorszania się kondycji oczu.Soczewki powstały przy wykorzystaniu technologii AerGel - połączenie silikonu i hydrożelu. Efektem użycia tej technologii jest wysoka zdolność do przepuszczania tlenu, dużo wyższa niż w tradycyjnych soczewkach hydrożelowych.
  CENA: 67,00 zł
 • Bausch&Lomb Soflens 59 6 pck
  Miesięczne soczewki przeznaczone do dziennej wymiany. Soczewki zostały wykonane z wysokouwodnionego niejonowego materiału Hilafilcon B, dzięki czemu są odporne na gromadzeniu się na nich osadów białkowych. Doskonale dopasowują się do kształtu oka.
  Specjalna budowa soczewki zapewnia doskonałą ostrość wzroku oraz zmniejsza interakcję pomiędzy soczewką i powieką w trakcie mrugania. Zastosowano tutaj innowacyjną technologię UniFit, która pozwala na równomierne rozmieszczenie masy soczewki na oku.
  CENA: 44,00 zł
 • Bausch&Lomb RENU Multiplus™ 360 ml
  Wyjątkowa kombinacja składników płynu Renu Multiplus pozwala na łatwą pielęgnację soczewek. Teraz płukanie, dezynfekcja, przechowywanie, usuwanie osadów białkowych, nawilżanie, czyszczenie w jednej butelce płynu Renu Multiplus. Aby zdezynfekować soczewkę wystarczę puścić 3 krople wody na każdą stronę soczewki i pocierać przez około 20 sekund. Następnie obficie spłukać powierzchnię soczewki. Dla pełnej dezynfekcji soczewki muszą być przechowywane w roztworze przez co najmniej 20 sekund. Płyn zalecany w szczególności do soczewek częstej wymiany.
  CENA: 35,00 zł
 • Opti-Free Express 355 ml
  Opakowanie zawierające 355 ml. butelkę wielofunkcyjnego płynu Opti-Free Express dezynfekującego do pielęgnacji miękkich soczewek kontaktowych. W skuteczny sposób usuwa osady białkowe. Niszczy szkodliwe mikroorganizmy, dzięki swojej unikalnej formule. Nawilża soczewki, łagodzi drobne podrożnienia. Umożliwia czyszczenie soczewek, a także ich spłukiwanie i dezynfekcje. W trakcie używania Opti Free nie jest wymagane stosowanie roztworu fizjologicznego. Rekomendowany przez firmę Johnson&Johnson.
  CENA: 29,00 zł
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 
W ofercie wszystkie typy dostępnych na polskim rynku soczewek kontaktowych
a także środki do czyszczenia, codziennej pielęgnacji oraz akcesoria dla właściwego przechowywania soczewek...
czytaj więcej
Do wyboru ponad tysiąc opraw okularowych od klasycznych przez eleganckie po awangardowe. W standardzie najlepsze soczewki okularowe japońskiej firmy Hoya, ponadto soczewki okularowe...
czytaj więcej
Oferujemy atestowane markowe okulary przeciwsłoneczne polaryzacyjne, gradalnie barwione i fotochromowe, istnieje możliwość montażu ciemnych soczewek korekcyjnych
w typowych okularach...
czytaj więcej